دکتر کورش رحیمی

دندانپزشک - ایمپلنتولوژیست


برنامه هفتگی

دندانپزشکی مدرن

به جرات میتوان گفت دندانپزشکی از پیچیده ترین و سخت ترین درمانها است و براستی کارکردن در حفره کوچک دهان آنهم با این همه وسایل و تجهیزات ومواد متنوع کاری صعب و دشوار است. این چیزی است که نه تنها کسانیکه تحت درمان قرار میگیرند که حتی همکاران غیردندانپزشک نیزبه آن معترفند.

اختراعات و ابدعات نوین در این عرصه همگی درجهت افزایش کیفیت مواد و تجهیزات و نهایتاً بالا بردن سطح رضایتمندی بیماران است و در کنار این قضه تا اندازه ای تسهیل کار دندانپزشک. دندانپزشک بدون وجود وسیله کار مطمئن و با کیفیت، نتیجه ایی رضایت بخشی به بار نمیآورد و آنانکه خود را به دانش و فن آوریهای نوین مسلح نمیکنند از قافله علم جا میمانند وهرچه از این امر خطیر اجتناب بورزند حاصل عملکردشان همچون متاعی است که از رونق افتاده است.

دیگر زمان آن بسر رسیده که با علم سالهای دور که نه حتی همین ده، پانزده سال پیش ادعای بهترین درمانها را داشته باشیم. زمانه ای که ما در آن بسر میبریم عصر جهانی شدن اطلاعات است و این جهانی شدن در کار ، خود را زمانی نشان میدهد که بیمار از دندانپزشک خود طلب درمان و یا تکنیکی را میکند که اخیراً ابداع و تبلیغ شده است و برای دندانپزشک بعنوان یک فرد عالم و تحصیل کرده و مدعی، ثقیل است که خود را بی اطلاع و کار ناآموزده نشان دهد.

پس میبینید چه کار سختی است برای دندانپزشکان که با این حجم اطلاعات و ابداعات و سیستم های جدید، دانش و توان خود را به روز نگاه دارند و یا حتی وسایل و مواد مصرفی مطب خود را با پیشرفتهای روز افزون این علم منطبق کنند. البته ناگفته نماند که به لحاظ حضور وعرضه این تجهیزات در کشورمان محدودیتهای داریم که این نقصان از عهده و توان دندانپزشکان خارج است و هیچ تقصیری به گردن ایشان نیست ولیکن همکاران ما با تمام این محدودیتها و مشکلات همیشه کیفیت کار و دانش خود را در حد مطلوب حفظ کرده اند و در خیلی از موارد نه تنها چیزی از هم سلکان خود در دیگر نقاط جهان کم ندارند که حتی حرفه ایی تر وکار آزموده ترند.

به امید آنکه شناخت جامعه از دندانپزشکی و ارزش خدمات آن بصورت یک علم پیشتاز و آمیخته با فنآوری های نوین افزایش یابد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مطهری ، جنب شیرینی پانته آ
تلفن : 32335189 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیسوالات پزشکیبیوگرافی دکتر کورش رحیمیگالری عکسبرنامه هفتگیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرفیلمهای آموزشیمقالات صنفیمطالب آموزشیایمپلنتجراحیدندانپزشکی زیبایی