دکتر کورش رحیمی

دندانپزشک - ایمپلنتولوژیست


برنامه هفتگی

ایمپلنت دندانی

بدون شک وضعیت دندانی هر فرد نشانه شخصیت،ارزش ها،روش زندگی وطبقه فرهنگی واجتماعی اوست.

باآگاهی ازاین پیش شرط ودانستن اینکه داشتن دندانهای سالم وزیباچه حس اعتماد به نفس دلنشینی به ما می بخشد،حفظ دندانهای سالم واحتمالاجایگزینی دندانهای از دست رفته به بهترین نحو معنایی بس بزرگ مییابد.

حتما ًمیدانید که ازدست رفتن دندانها چه عواقبی دارد. تحلیل( ضعیف و نازک شدن ) استخوان فک،افزایش چین وچروک صورت،حرکت دندانها به فضای خالی دندان از دست رفته و کوتاه ارتقاع صورت که درنهایت باعث احساس پیری وافسردگی میشود .

اما بهترین راه جایگزینی این دندان از دست رفته چیست؟
ایمپلنت دندانی یک تکیه گاه کوچک از جنس فلز تیتانیوم میباشد که در استخوان فک قرار گرفته و جایگزین ریشه از دست رفته می گردد.

این فلز بیشترین قابلیت سازش رابا بافتهای بدن دارد. پس از مدت کوتاهی که استخوانهای اطراف کاملا با ایمپلنت اتصال یافت میتوان قسمت تاج آنرا به شکل یک دندان طبیعی بازسازی نمود ( یا به اصطلاح روکش کرد ) دندان جدید ازنظرزیبایی همانند یک دندان طبیعی عمل میکند.

ایمپلنت بنابر طرح درمان دندانپزشک کارکرده های متفاوتی میابد که در شماره های بعدی آنها را با ارائه مثال و تصویر با شما در میان خواهم گذاشت فقط بایستی این را بدانیم که با فراگیر شدن ودردسترس قرارگرفتن آسان این درمان علمی دردنیای مدرن امروزه،علم دندانپزشکی روبه سوی افق های روشن در حرکت است.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مطهری ، جنب شیرینی پانته آ
تلفن : 32335189 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیسوالات پزشکیبیوگرافی دکتر کورش رحیمیگالری عکسبرنامه هفتگیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرفیلمهای آموزشیمقالات صنفیمطالب آموزشیایمپلنتجراحیدندانپزشکی زیبایی