دکتر کورش رحیمی

دندانپزشک - ایمپلنتولوژیست


برنامه هفتگی

كیفیت در درمانهای دندانپزشكی

برای همه كسانی كه با مشكل دندانی سر و كار داشته اند حتما این سوال مطرح شده است كه برای گرفتن یك درمان با كیفیت به كجا مراجعه كنند و احتمالا برای بعضی از افراد قیمت خدمات هم سوال مهمی بوده است ولیكن نه به اندازه كیفیت آن . تقریبا همه مردم وقتی به درمان و سلامتی فكر می كنند اول از همه از نحو درمان ، سابقه پزشك و میزان شهرت و موفقیت او كسب اطلاع می كنند و این نشان از اهمیت سلامت و ترس از عواقب سوئ درمان بد و بدون كیفیت دارد .

همیشه برای بیمار سوالات پزشك بر خورد مناسب،حوصله و زمانیكه برای درمان در اختیار بیمارش قرار می دهدمهم هستند و بدن شك نتیجه درمانی كه مبتنی بر اصول و اصول علمی باشد مطلوب و قابل قبول خواهد بود . با وجود این همه رقابت بر سر قیمت خدمات ، هنوز هم اكثریت بیماران فارغ از این جنجالها بدنبال گرفتن خدمات پزشكی خوب و با كیفیت هستند و بخوبی می دانند كه سلامتی گوهر گرانبهایی است

ارائه درمان مطلوب و ایده آل ،ایجاد وضعیتی راحت ؛ ظاهری شكیل و لبخندی زیبا برای بیماری كه به دندانپزشك مراجعه می كند مهمترین وظیفه و رسالتی است كه بر عهده دندانپزشك است .

بهترین تبلیغ كار خوب و درمان ایده آلیست كه ارائه می گردد .

پس نیازی به رقابت از انواع دیگر نمی باشد . اغلب مردم تفاوت سره از نا سره را می شناسند و آنانكه در انتخابشان دچار اشتباهند و درمان دردشان را از ناطبیبان می جویند تنها بدلیل عدم شناخت و از سر نا آگاهی و فقر فرهنگی است كه به این ورطه در می غلتند. اطلاع رسانی و آگاهی دادنهای علمی و در دسترس همگان باعث افزایش و اهمیت كیفیت درمان ، ارزش حفظ سلامتی و شناخت صحیح و بدور از بر داشت احساسی از پزشكان می گردد .

امید است در امر درمان به روزی برسیم كه تنها رقابت ، رقابت بر سر كیفیت درمان باشد نه چیزهای دیگر .


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مطهری ، جنب شیرینی پانته آ
تلفن : 32335189 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیسوالات پزشکیبیوگرافی دکتر کورش رحیمیگالری عکسبرنامه هفتگیپیامهای کاربرانسایتهای دیگرفیلمهای آموزشیمقالات صنفیمطالب آموزشیایمپلنتجراحیدندانپزشکی زیبایی